Mühendislik Hizmetleri

Plant Design

Mühendislik Hizmetleri Broşürü

Sıcak daldırma galvaniz prosesinin verimliliği; ürün kalitesi, işletme maliyetleri tecrübe, yetişmiş iş bilen çalışan kadrosu, proses bilgisi, doğru fabrika yerleşimi ve ekipman seçimi gibi faktörlere bağlıdır.

Rekabetin özellikle yoğun yaşandığı pazarlarda, düşük maliyet ve yüksek kalitede mal üreten firmalar avantaj sağlayacaktır.

ANI Metal, özellikle galvaniz tecrübesi olmayan, sektöre yeni girme hedefinde olan yatırımcılara ilk yatırım analizinden fabrika kurulumuna, fabrikanın işletilmesi için gereken personel desteğinden ve çalışanların eğitiminden maliyet kontrolüne kadar mühendislik desteği vermektedir.

Heat Exchanger

Galvaniz prosesinin metalürji ve kimyası konusunda yoğun tecrübeye sahip mühendis kadrosu sayesinde müşterilerinin proses kontrolünü düzenli bir şekilde takip ederek kaliteyi artırmak için ve maliyetleri düşürmek için sürekli mühendislik desteği vermektedir.

ANI Metal, galvaniz fabrikası kurmak isteyen sanayiciye, çelik fabrika binası tasarımından fabrikanın devreye alınmasına kadar bütün adımlara kapsayan bir hizmet sunmaktadır.

ANI METAL - Engineering Services

ANI METAL - Engineering Services

3D Conveyor Rendering