Mühendislik Hizmetleri

Mühendislik Hizmetleri Broşürü

Sıcak daldırma galvaniz prosesinin verimliliği, ürün kalitesi, işletme maliyetleri tecrübe, yetişmiş iş bilen çalışan kadrosu, proses bilgisi, doğru fabrika yerleşimi ve ekipman seçimi gibi faktörlere bağlıdır.

Rekabetin özellikle yoğun yaşandığı pazarlarda, düşük maliyet ve yüksek kalitede mal üreten firmalar avantaj sağlayacaktır.

ANI Metal, özellikle galvaniz tecrübesi olmayan, sektöre yeni girme hedefinde olan yatırımcılara ilk yatırım analizinden fabrika kurulumuna, Fabrikanın işletilmesi için gereken personel desteğinden ve çalışanların eğitiminden maliyet kontrolüne kadar mühendislik desteği vermektedir.

Galvaniz prosesinin metalürji ve kimyası konusunda yoğun tecrübelere sahip mühendis kadrosu sayesinde müşterilerinin proses kontrolünü düzenli bir şekilde takip ederek kaliteyi artırmak için ve maliyetleri düşürmek için sürekli mühendislik desteği vermektedir.

ANI Metal, çelik fabrika binası statik hesaplamalarından, çelik konstrüksiyon dizaynına ve fabrika içerisinde kullanılan Jig ve askı sistemlerinden, fabrika beton ve inşaat işlerinin hesap ve çizimlerine kadar mühendislik hizmetleri vermektedir. Bununla birlikte tecrübeli mühendis ve teknisyen kadrosuyla, galvaniz fabrikalarının karar aşaması, uygulama, kurulum ve devreye alma süreçlerinde çalışmalar yapmaktadır.

ANI METAL - Engineering Services

error: Content is protected !!